Переможець золотої премії Baltic Refrigeration Group (грудень 2017)

32
Автор:
Оцінка: 
 5 (2 голоси)
Ми з гордістю оголошуємо, що Baltic Refrigeration Group разом з іншими 5 компаніями з Росії, Китаю, Японії та Кореї була оголошена найбільшим дистриб'ютором газової продукції «Ice Loong». Наша компанія отримала Золоту премію і була удостоєна честі на щорічному заході.

Більше 300 оптовиків з усього світу брали участь в заході, який відбувся в місті Xiamen, Китай.

Це був не перший випадок, коли наша компанія виграла приз, створений компанією Zhejiang Yonghe Refrigerant Co. Ltd .. «Наша компанія брала участь в цьому заході і виграла 3-у премію пару років назад. Але цей рік був ще більш успішним і продуктивним - ми продали більше 400 тонн холодагентів «Ice Loong» і мали шанс брати участь в цьому заході в якості переможців. Я щиро вірю, що в майбутньому ми зможемо проявити себе ще краще, поки компанія розвивається і збільшує кількість своїх клієнтів», - сказав Евалдас Кведеріс, генеральний директор Baltic Refrigeration Group.

Організатором заходу є компанія Zhejiang Yonghe Refrigerant Co. Ltd., що спеціалізується на нових екологічно чистих холодагентах, таких як виробництво «Ice Loong», і має більш ніж 18-річний досвід роботи в цій галузі.
Моб.:
050 333-XX-XX Показати телефон +380 50 333 6700
Ідентифікатор: 8423
5(2 голоси)
E-Mail:
слідкувати за відповідями